Veļas mazgāšana LAUNDROMAT

Veļas mazgāšana LAUNDROMAT veļas mazgātavās Rīgā ir ātrs, ērts un izdevīgs veids, kā mazgāt un žāvēt veļu pašam. Ko tas nozīmē? Jums ir nepieciešams izmazgāt apģērbu vai citus tekstila izstrādājumus, turklāt dažādu iemeslu dēļ nevarat to pietiekami kvalitatīvi veikt mājās? Dodieties uz LAUNDROMAT veļas mazgātavām un izmazgājiet savu apģērbu pats! Mūsu veļas mazgātavas ir aprīkotas ar mūsdienīgākajām veļas mazgāšanas un žāvēšanas iekārtām, kuras ļauj jums veļas mazgāšanas un žāvēšanas procesu padarīt patiesi ātru un ērtu. Tikai 30 minūšu veļas mazgāšanas cikls būs noslēdzies, un tā būs gatava žāvēšanai! Savukārt stundas laikā jūsu apģērbs būs tīrs, sauss un gatavs valkāšanai!
Veļas mazgāšana LAUNDROMAT ir ne tikai kvalitatīva un ātra, bet arī izdevīga. Mēs sniedzam iespēju ikvienam izmantot mūsdienīgu, taču ekonomisku pakalpojumu – sākot no 5.40 EUR par veļas mazgāšanas ciklu! Vēlaties veļas mazgāšanas pakalpojumus saņemt vēl izdevīgāk? Izmantojiet mūsu lojalitātes kartes sniegtās priekšrocības un pārliecinieties, ka veļas mazgāšana LAUNDROMAT ir izdevīgāka nekā ķīmiskajā tīrītavā. 

Laundromat fona attēls

Profesionāla veļas mazgāšana Rīgā

Veļas mazgāšana Rīgā ar LAUNDROMAT šobrīd ir pieejama Rīgas Centrā, Juglā, Pļavniekos, Ziepniekkalnā, Āgenskalnā un Imantā. LAUNDROMAT veļas mazgātavas šo tik svarīgo ikdienas uzdevumu padara ātru, efektīvu un arī patīkamu. Vienalga, vai jums nepieciešams regulāri mazgāt ikdienas apģērbu vai veikt delikātu un īpaši netīru tekstilizstrādājumu mazgāšanu, LAUNDROMAT ir jūsu pareizā izvēle. Mūsu veļas mazgātavas ir aprīkotas ar iekārtām un tehnoloģijām, kas sniedz iespēju mazgāt ne tikai veļu, bet arī smagus, liela izmēra tekstilizstrādājumus. LAUNDROMAT veļas mazgātavās ir iespēja mazgāt:
 • ikdienas apģērbu;
 • darba apģērbu;
 • aizkarus;
 • gultas veļu;
 • mēbeļu pārvalkus;
 • citus tekstilizstrādājumus, kuri ir piemēroti mazgāšanai veļas mašīnās.

Veļas mazgāšana un žāvēšana – pilna cikla veļas mazgāšanas pakalpojumi

Apģērba un tekstilizstrādājumu mazgāšanu ir svarīgi uzticēt profesionāliem pakalpojumu sniedzējiem, kuri nodrošina augstas kvalitātes audumu tīrīšanu, lai tie būtu rūpīgi izmazgāti, vienlaikus saglabājot savu izskatu un auduma kvalitāti. Taču izvēloties pašapkalpošanās pakalpojumu, vienlīdz svarīgi ir saņemt pilna cikla veļas mazgāšanas pakalpojumu. LAUNDROMAT veļas mazgātavas saviem klientiem nodrošina pilna cikla veļas mazgāšanas pakalpojumus – profesionālu veļas mazgāšanu un žāvēšanu, lai jums būtu iespēja pēc iespējas ātrāk saņemt tīru un svaigu apģērbu vai veļu. Turklāt mūsu veļas mazgātavas iekārtas vienā mazgāšanas ciklā spēj mazgāt un žāvēt līdz pat 17 kg smagu apģērbu vai citus tekstilizstrādājumus. Tas ļauj jums ievērojami taupīt savu laiku un naudu, mazgājot un žāvējot apģērbu viena nevis vairāku ciklu ietvaros.

Veļas mazgātava LAUNDROMAT

Meklē uzticamu veļas mazgātavu, kas turklāt sniegtu iespēju kvalitatīvi izmazgāt apģērbu par izdevīgu cenu? Veļas mazgātava LAUNDROMAT piedāvā uzticamus un efektīvus veļas mazgāšanas pakalpojumus, vienlaikus ļaujot jums ietaupīt apģērbu mazgājot pašam! Turklāt jums nav nepieciešams iegādāties savus mazgāšanas līdzekļus vai veļas mīkstinātāju, mēs esam parūpējušies par visu nepieciešamo tīram, svaigam un aromātiskam apģērbam!

Kas izvēlas LAUNDROMAT

Mūsu mazgāšanas pakalpojumus izvēlas daudzi, taču visbiežāk LAUNDROMAT izvēlas, lai:
 1. mazgātu un žāvētu ikdienas apģērbu;
 2. mazgātu un žāvētu darba apģērbu;
 3. mazgātu un žāvētu lielizmēra tekstilu (segas, aizkarus, pārklājus);
 4. vienlaikus mazgātu un žāvētu lielu veļas apjomu (līdz 17 kg);
 5. mazgātu grūti mazgājamu vai īpaši netīru apģērbu;
 6. ātri izmazgātu un izžāvētu apģērbu vai citus tekstila izstrādājumus.

Kā lietot LAUNDROMAT

Veļas mazgāšana LAUNDROMAT veļas mazgātavās ir vienkāršāka par vienkāršu. Jums atliek tikai atnākt, izvēlēties veļas mazgājamo mašīnu un pēc stundas saņemt tīru, svaigu un sausu apģērbu. Svarīgākais, kas ir jāatceras, lai parūpētos par savu apģērbu – LAUNDROMAT varat mazgāt tikai apģērbu un tekstila izstrādājumus, kuri ir piemēroti mazgāšanai veļas mašīnās!
Jums ir jāveic tikai 3 darbības, lai jūsu apģērbs būtu nevainojami tīrs:
 1. Izvēlieties veļas mašīnu – 9 kg vai 17 kg ;
 2. Ievietojiet veļu un izvēlieties mazgāšanas programmu (mazgāšanas līdzeklis un mīkstinātājs tiks lietots automātiski);
 3. Veiciet maksājumu un uzsāciet mazgāšanas ciklu.
Tikpat vienkārši jūsu veļa tiks arī izžāvēta:
 1. Pēc veļas mazgāšanas cikla beigām ievietojiet to žāvētājā;
 2. Izvēlieties nepieciešamo programmu;
 3. Veiciet apmaksu un uzsāciet veļas žāvēšanas ciklu!

LAUNDROMAT veļas mazgātavas Rīgā

Izvēlieties sev tuvāko veļas mazgātavu Rīgā un izmēģiniet mūsu pakalpojumus jau šodien. 

VEĻAS MAZGĀTAVA RĪGAS CENTRĀ

Rīga, Krišjāņa Barona iela 17, darba laiks: 06:00 – 00:00

Veļas mazgātava Rīgas centrā

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 77, darba laiks: 06:00 – 00:00

Veļas mazgātava Juglā

Rīga, Brīvības gatve 432, darba laiks: 06:00 – 00:00

VEĻAS MAZGĀTAVA Āgenskalnā

Rīgā, Kalnciema iela 38, darba laiks: 06:00 – 00:00

Veļas mazgātava Ziepniekkalnā

Rīga, Dižozolu iela 21, darba laiks: 06:00 – 00:00

Veļas mazgātava Pļavniekos

Rīga, Andreja Saharova iela 30, Tirdzniecības centrs “Augusts”, 
darba laiks: 08:00 – 21:00

Veļas mazgātava Imantā

Rīgā, Kurzemes prospekts 1A, Tirdzniecības centrs “Damme”,
darba laiks: 08:00 - 22:00
svētdienās: 09:00 - 22:00

Veļas mazgātava I/C Ozols

Rīga, Mazā Rencēnu iela 1, Iepirkšanās centrs "Ozols", 
darba laiks: 08:00 – 22:00