PAŠAPKALPOŠANĀS VEĻAS MAZGĀTAVU LAUNDROMAT LIETOŠANAS NOTEIKUMI.

Laundromat fona attēls
 1. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas LAUNDROMAT ir domātas veļas mazgāšanas un veļas žāvēšanas veikšanai. Pašapkalpošanās veļas mazgātavās LAUNDROMAT ir aizliegts uzturēties, ja neveicat veļas mazgāšanu vai veļas žāvēšanu. 
 2. Pašapkalpošanās veļas mazgātavās LAUNDORMAT nav pieejama rezervācija. Pašapkalpošanās veļas mazgātavu LAUNDROMAT ierīces lietojamas rindas kārtībā. 
 3. Pašapkalpošanās veļas mazgātavās LAUNDROMAT ir aizliegts mazgāt un žāvēt:
  • smilšainu vai dubļainu apģērbu vai tekstila priekšmetus;
  • apģērbu vai tekstila priekšmetus, no kuriem var atdalīties liela izmēra netīrumi;
  • apģērbu vai tekstila priekšmetus, no kuriem var atdalīties vāji piestiprinātas tā detaļas, piemēram, pogas vai gliteri;
  • mājdzīvnieku tekstilu;
  • paklājus;
  • gumijas izstrādājumus un tekstilu ar gumijas elementiem.
 4. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas LAUNDROMAT nav atļauts izmantot jūsu mazgāšanas, mīkstināšanas, balināšanas vai citus tīrīšanas līdzekļus.  Augstas kvalitātes veļas mazgāšanas un mīkstināšanas līdzekļi LAUNDORMAT veļas mašīnās tiek pievienoti automātiski, un to lietošana ir iekļauta mazgāšanas cenā. 
 5. Pirms LAUNDROMAT veļas mašīnas vai žāvētāja lietošanas pārliecinieties par ierīces stāvokli un pārbaudiet vai ierīcē nav palicis cita klienta apģērbs. LAUNDROMAT neuzņemas atbildību par jūsu apģērba sabojāšanu vai sakrāsošanos. 
 6. Nepārsniedziet uz jūsu izvēlētās LAUNDROMAT veļas mašīnas un žāvētāja norādīto maksimālo pieļaujamo svaru. 
 7. Veiciet veļas mazgāšanu un žāvēšanu saskaņā ar instrukcijām, kuras atrodamas uz jūsu mazgājamā apģērba etiķetēm. LAUNDROMAT neuzņemas atbildību par apģērba defektiem vai bojājumiem, ja nebūsiet izvēlējies savam apģērbam atbilstošu mazgāšanas vai žāvēšanas programmu. 
 8. Nelietojiet LAUNDROMAT veļas žāvētājus, ja uz jūsu mazgājamā apģērba etiķetes ir norādīts, ka to nevar žāvēt veļas žāvētājā, vai ja apģērba etiķete nav saglabājusies, un jums nav informācijas, vai apģērbu drīkst žāvēt veļas žāvētājā. 
 9. Nelietojiet LAUNDROMAT veļas mašīnas, ja uz mazgājamā apģērba etiķetes ir norādīts, ka to nevar mazgāt veļas mašīnā, vai ja apģērba etiķete nav saglabājusies, un jums nav informācijas, vai apģērbu drīkst mazgāt veļas mašīnā. 
 10. Neatstājiet savu apģērbu bez uzraudzības, kamēr tas mazgājas vai žāvējas pašapkalpošanās veļas mazgātavās LAUNDROMAT. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas LAUNDROMAT neuzņemas atbildību par jūsu apģērbu, kurš atstāts bez uzraudzības. 
 11. Ja veļas mazgāšanas vai žāvēšanas programma ir beigusies, nekavējoties izņemiet savu apģērbu no LAUNDROMAT veļas mašīnas vai žāvētāja. Ja nebūsiet atbrīvojis veļas mašīnu vai žāvētāju no sava apģērba pēc programmas darbības beigām, jūsu apģērbu var izņemt citi LAUNDROMAT klienti, kuriem nepieciešama LAUNDROMAT ierīču lietošana. LAUNDROMAT neuzņemas atbildību par jūsu apģērbu, kurš atstāts bez uzraudzības.
 12. Nedrūzmējieties, ievērojiet distanci  un netraucējiet citiem pašapkalpošanās veļas mazgātavas LAUNDROMAT klientiem. 
 13. Pašapkalpošanās veļas mazgātavās LAUNDROMAT nav atļauta līdzi paņemto ēdienu un dzērienu lietošana.
 14. Ievērojiet kārtību un tīrību pašapkalpošanās veļas mazgātavās LAUNDROMAT. Savāciet aiz sevis radītos atkritumus. 
 15. Pašapkalpošanās veļas mazgātavu LAUNDROMAT veļas grozi ir domāti tikai un vienīgi lietošanai LAUNDROMAT telpās, un to iznešana ārpus LAUNDROMAT telpām nav atļauta. 
 16. Pašapkalpošanās veļas mazgātavās LAUNDROMAT tiek veikta videonovērošana. 
 17. Ņemiet, vērā, ka ja jūsu izvēlētā veļas mazgāšanas vai žāvēšanas programma pirms pašapkalpošanās veļas mazgātavas LAUNDROMAT darba laika beigām vēl nebūs pabeigta, jums būs iespēja pabeigt veļas mazgāšanu vai žāvēšanu, taču neuzsāciet jaunu programmu pēc darba laika beigām. 
 18. Ziņojiet LAUNDORMAT darbiniekiem pa tālruni +371 20307400 vai e-pastu: [email protected], ja saskarieties ar tehniskiem sarežģījumiem veļas mazgāšanas vai žāvēšanas laikā.