BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Laundromat fona attēls

Lietošanas instrukcijas pieejamas mūsu mājaslapā (šeit), kā arī izsmeļošas lietošanas instrukcijas pieejamas katrā LAUNDROMAT veļas mazgātavā uz vietas. Papildus jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni: +371 20307400 vai e-pastā [email protected]

Cena veļas mazgāšanai ir atkarīga no izvēlētā veļas mašīnas izmēra. Pie mums pieejamas divu izmēru veļas mašīnas – 9 kg un 17 kg. LAUNDROMAT veļas mazgāšanas pakalpojumi ir pieejami jau no 5.40 EUR. Turklāt mūsu patstāvīgajiem klientiem pieejamas LAUNDROMAT lojalitātes kartes, kuras sniedz papildus atlaides.

Jā, LAUNDROMAT pieejamas veļas mašīnas, kurās iespējams izmazgāt ļoti liela izmēra tekstilu - līdz pat 17 kg.

Nē, LAUNDROMAT tiek izmantoti augstas kvalitātes mazgāšanas un mīkstināšanas līdzekļi, kuru izmantošanas daudzumu nepieciešamajās proporcijās ierīces aprēķina automātiski, un kuru izmantošana jau iekļauta mazgāšanas cenā. Savu mazgāšanas līdzekļu izmantošana LAUNDROMAT nav atļauta.

Jā, jūsu un mūsu drošībai LAUNDROMAT veļas mazgātavās tiek veikta video novērošana. Mūsu privātuma politika pieejama šeit.

Jā, LAUNDORMAT veļas mašīnās var mazgāt dūnu segu. LAUNDROMAT pieejamas veļas mašīnas ar ielādi līdz pat 17 kg. Ievērojiet dūnu izstrādājumu pareizas žāvēšanas ieteikumus.

Lai novērstu apģērba deformāciju (saraušanos), veļas žāvētājs izmantojams tikai tādam apģērbam, uz kura etiķetes norādīts, ka to ir atļauts žāvēt veļas žāvētājā. Ievērojiet LAUNDROMAT lietošanas noteikumus šeit, un nelietojiet LAUNDROMAT veļas žāvētājus tekstilam, kura žāvēšana LAUNDROMAT nav atļauta.

Informāciju par to, ko nav atļauts mazgāt LAUNDROMAT veļas mašīnās atradīsiet LAUNDROMAT lietošanas noteikumos šeit. Nelietojiet LAUNDROMAT veļas mašīnas tekstilam, kura mazgāšana LAUNDROMAT nav atļauta.